تعمییر خودرو در محل(HomeService)
​تعریف
خدمات کلینیکی قابل انجام ، در محل مورد نظر شما ( صرفا منزل و محل کار ) ، ارائه می گردد . این خدمات شامل سرویس های اولیه و ادواری (تعویض روغن ، فیلترها و ...) و بخشی از تعمیرات قابل انجام درمحل می باشد . کافیست در ساعات اداری با تلفن های مستقیم خدمات در محل مشتری  84444-021  داخلی 3 تماس و با تعیین وقت  ، از این خدمت بهره مند گردید . از دیگر مزایای این خدمت :
  • صرفه جویی در زمان .
  • زمان انجام کار، با توافق شما .
در صورت تمایل ،انجام کار در حضور شما.

توجه: کلیه خدمات و قطعات بر اساس ضوابط شرکت تحت ضمانت می باشد​.
​خودرو های تحت پوشش
​​کلیه خودروهای سواری گروه  خودرو سازی سایپا .
​روشهای خرید
​با مراجعه به آدرس رزرو اینترنتی ، تلگرام SaipaHomeService@​   یا با تماس به شماره تلفن 84444-021 داخلی 3 تماس حاصل فرمایید.
​قیمت
روش فعال سازی​​نیاز به فعال سازی ندارد
​روش دریافت خدمت
در صورت تمایل به استفاده از این خدمات ، مي‌توانيد طي تماس با شماره تلفن مركز تماس شركت امداد خودرو سايپا شماره تلفن 84444-021 تماس حاصل نماييد . همكاران ما پس از ثبت درخواست شما اقدام به اعزام خدمت رسان به محل مورد نظر خواهند نمود.

توجه :

  • از آنجايي كه اين خدمت جزء گروهاي امدادي ضروري و فوري نمي‌باشد ، با تعيين وقت قبلي ارائه مي‌گردد.
  • همكاران ما در واحد پيگيري ، در طول زمان عمليات خدمت رساني ( از زمان تماس شما با مركز تا پايان عمليات) همراه شما هستند. پس از تماس شما، با خدمت رسان اعزامي هماهنگي لازم صورت پذيرفته و از حركت نمودن ايشان به آدرس اعلام شده از سوي شما اطمينان حاصل نموده تا وقفه‌اي در زمان خدمت رسانی ايجاد نگردد. همكاران در طول زمان خدمت رساني با شما تماس گرفته تا چنانچه مشكلي پيش آمده باشد، در اسرع وقت اقدام به رفع آن نمايند.