مديرعامل سايپايدك خبر داد:آمادگي كامل گروه خودروسازي سايپا براي ارائه خدمات در طرح امداد نوروزي


​مديرعامل سازمان خدمات پس از فروش سايپا از آمادگي كامل گروه خودروسازي سايپا براي ارائه خدمات به مشتريان در طرح امداد نوروزي سال 98 خبر داد. ​

بهزاد پناهي ضمن تبريك پیشاپیش سال نو به تمام هموطنان، اظهار داشت: طرح امداد نوروزي سال 98 گروه سايپا از 25 اسفند ماه سال جاري آغاز مي‌شود و به مدت 21 روز تا پايان روز 16 فروردين ماه سال 98 ادامه خواهد داشت.

وي افزود: با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده،  نمايندگي‌هاي منتخب سايپا در سراسر كشور آماده خدمت رساني به مشتريان در طرح امداد نوروزي هستند.
پناهی گفت: وظيفه شبكه خدمات پس از فروش سايپا در ايام نوروز، ايجاد اطمينان خاطر براي مشتريان در سفرهاي نوروزي است و با توجه به حجم سفرهاي نوروزي، تمامی پايگاه ها و واحدهاي امدادي در جاده‌هاي سراسر كشور به مشتريان خدمات ارائه مي‌دهند.
مديرعامل سايپا يدك كيفيت در خدمات را اصل اساسي و مهم در جلب رضايت مشتريان دانست و گفت: شبكه خدمات پس از فروش با تمام توان در تلاش است بهترين خدمات را در كوتاه‌ترين زمان ممكن به مسافران نوروزي ارائه کند.
وي ادامه داد: در اين طرح 11 دفتر منطقه‌اي و 20 انجمن صنفي نمايندگي‌ها وظيفه كنترل و نظارت بر عملكرد نمايندگي‌ها و واحدهاي امدادي را بر عهده دارند و در مجموع بيش از 6 هزار نفر از نيروهاي انساني گروه سايپا در تلاش هستند تا آرامش و اطمينان خاطر را در ايام نوروز براي مشتريان فراهم كنند.
پناهي همچنين به همكاري امداد خودروسايپا با پليس راهور ناجا، اورژانس، هلال احمر و ساير نهادهاي مرتبط در ستاد سفرهاي نوروزي اشاره كرد و گفت: در سايه اين همكاري‌ها قطعا مشتريان گروه سايپا لحظات خوبي را در جاده‌ها تجربه خواهند كرد.
وي همچنين از مشتريان گروه سايپا خواست در صورت بروز مشكل در حين سفر، با شماره 096550 تماس بگيرند و از سپردن خودروي خود به امداد خودروهاي متفرقه پرهيز كنند تا متحمل هزينه‌هاي گزاف و صدمات ناشي از تعميرات غير استاندارد نشوند.


آخرین خبرها

  • باحضور مدیرعامل سایپا و فرمانده راهور تهران بزرگ؛طرح خدمات و امداد نوروزی سال ۹۸ سایپا آغاز شد
  • افزايش قيمت محصولات سايپا تكذيب شد
  • مديرعامل سايپايدك خبر داد:آمادگي كامل گروه خودروسازي سايپا براي ارائه خدمات در طرح امداد نوروزي
  • عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:با رشد 90 درصدی سایپا از التهابات بازار خودرو کاسته شده است
  • نظام الدین وفا مديرعامل شرکت امداد خودروسایپا شد
  • بر اساس دعوت انجام شده؛مدیران گروه سایپا با مشتریان ديدار كردند/تکلیف قیمت خودروهای ثبت نامی مشخص شد
  • رزمایش بزرگ طرح زمستانی تهران بزرگ در بوستان ولایت برگزار شد
  • آغاز پروژه پیاده سازی مدل 34000 منابع انسانی در امداد خودرو سایپا
  • از سوي مديرعامل سايپايدك عنوان شد: اعلام اولويت‌ها و برنامه‌هاي جديد در حوزه خدمات پس از فروش
  • مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در مراسم معارفه مديرعامل سايپايدك:فرهنگ خدمات رساني بايد تقويت شود