پیام مدیرعامل سایپا به‌مناسبت يازدهم ارديبهشت؛كارگران ارزشمندترين سرمايه سايپا هستند


مديرعامل گروه خودروسازي سايپا به‌مناسبت فرارسيدن روز جهاني كارگر پيامي خطاب به كارگران فعال و شريف كشور به‌ويژه كارگران شاغل در اين گروه خودروسازي صادر كرد.

متن پيام سيدجواد سليماني به‌شرح زير است:

بي‌ترديد پيشرفت‌هاي حاصل در زندگي ما، مرهون تلاش و كوشش انساني، دركنار رشد و پويايي فكر و انديشه‌ورزي است و هر جامعه‌اي كه از اين دو ويژگي بهره‌مند باشد، مي‌تواند پله‌هاي ترقي و توسعه را بپيمايد.

در اين ميان، كارگران به‌عنوان بازوان تواناي هر جامعه‌اي در مسير رشد و تعالي به‌حساب مي‌آيند و شكوفايي در همه حوزه‌ها به‌ويژه حوزه صنعت، اقتصاد و توليد ملي، به تلاش آنان وابسته است.

ايران عزيز ما با تكيه بر ظرفيت‌هاي عظيم نيروي انساني به‌ويژه كارگران فعال در بخش توليد، توانسته خود را در ميان كشورهاي صنعتي و صاحب فكر و انديشه در دنيا، مطرح كند و بهره‌مندي اين سرزمين عزيز از ظرفيت عظيم نيروي انساني خلاق، پويا و متعهد، نقطه قوت و امري مهم در اين ميان است.

همان‌طور كه مي‌دانيد در چند ماه اخير در گروه خودروسازي سايپا دوشادوش هم و با همت و تلاش فراوان توانستيم توليد را افزايش دهيم كه اين مهم در سايه سعي والا و همكاري همه شما عزيزان محقق شد؛ از اين‌رو اعتقاد راسخ دارم شما عزيزان، ارزشمندترين سرمايه سايپا هستيد.

در سال ۱۳۹۸ نيز كه از سوي رهبر معظم انقلاب به‌نام سال "رونق توليد" نام‌گذاري شده، بي‌ترديد نقش همه ما به‌عنوان فعالان عرصه توليد در دستيابي به اهداف كلان كشور، بيش‌از گذشته، مهم و راهبردي است و موفقيت‌ها و پيشرفت‌هايي كه به ياري خداوند و در سايه حمايت دولت محترم و وزارت صنعت، معدن و تجارت تا پايان امسال محقق خواهيم كرد، منوط به همت، تعهد و تلاش همه شما است.

از سعی و تلاش دلسوزانه، بی‌وقفه و شبانه‌روزی همه کارگران كشور به‌ويژه همكاران عزيزم در گروه خودروسازي سايپا كه با دستان توانمند و عزم راسخ خود، چرخش چرخ توليد را در اين مجموعه رقم زده‌اند، قدرداني كرده و فرارسيدن روز كارگر را به شما عزيزان تبريك و تهنيت عرض مي‌كنم.

همواره شاد و سلامت و پيروز باشيد.

سیدجواد سلیمانی

مدیرعامل گروه خودروسازي سایپا

آخرین خبرها

  • سايپا خودروساز اول كشور باقی ماند/ توليد بيش از ۱۰۰ هزار خودرو در بهار ۹۸ توسط سايپا / بیشترین تیراژ تولید و سهم بازار در بین خودروسازان کشور
  • مديرعامل گروه خودروسازی سايپا خبر داد:سایپا به ركوردی بالاتر در توليد روزانه خودرو رسید/ می‌توان تحریم صنعت خودرو را بی‌‌‌اثر کرد
  • طرح امدادی گروه خودروسازی سایپا ویژه ی سالگرد ارتحال حضرت امام(ره)و عید سعید فطر
  • ‎از هفتم خرداد و با هدف عرضه مستقيم خودرو به مشتريان واقعي آغاز مي‌شود؛فروش فوري محصولات سايپا با ارائه تسهيلات
  • پويش ملي داخلي‌سازي قطعات محصولات سايپا ادامه دارد؛سايپا دوباره فعالان صنعت و دانشگاه را فراخواند
  • مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:سایپا پویش ملی داخلی‌سازی قطعات خودرو را راه‌اندازی کرد
  • زامياد، پرپتانسيل‌ترين شركت خودرويي در بازار بورس شد
  • پیام مدیرعامل سایپا به‌مناسبت يازدهم ارديبهشت؛كارگران ارزشمندترين سرمايه سايپا هستند
  • پيام تشكر مديرعامل سايپايدك از تلاش‌هاي امدادگران سايپا
  • باهدف امدادرسانی به سیل‌زدگان استان لرستان صورت گرفت؛ارسال دومین محموله کمک‌رسانی سایپا به مناطق سیل زده