مدیر عملیات شرکت امداد خودرو سایپا خبر داد:ادامه اجرای طرح رایگان خدمات خودرو در محل گروه سایپا


​مدیر عملیات شرکت امداد خودرو سایپا گفت: به دلیل تاکید بر ارائه خدمات غیرحضوری به مالکان محصولات سایپا، طرح خدمات خودرو در محل امداد خودرو سایپا تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.
عباس فخاریان، با اعلام این خبر اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا از اواخر سال ۹۸، امداد خودرو سایپا را بر آن داشت تا با تمرکز بر ارائه خدمات غیرحضوری و خدمات خودرو در محل، دور جدیدی از فعالیت های امدادی را آغاز کند.
وی با اشاره به آغاز طرح اجرت و ایاب و ذهاب رایگان خدمات خودرو در محل گروه خودروسازی سایپا از ۲۰ اسفندماه سال ۹۹، تصریح کرد: افزایش شهرهای تحت پوشش خدمات خودرو در محل موجب شد تا خدمات غیرحضوری رشد ۴۰ تا ۵۰ درصدی را در سال ۱۳۹۹ تجربه کند.
فخاریان، خدمات تعمیراتی، سرویس ادواری، سرویس های اولیه پیش از سفر، بازدید های فنی نصب آپشن و ... را بخشی از خدمات خودرو در محل امداد خودرو سایپا معرفی کرد و گفت: تعویض روغن، تعویض فیلتر و خدماتی نظیر تعویض تسمه تایم که در قالب خدمات امدادی خودرو نمی گنجد در طرح خدمات خودرو در محل به مالکان خودروهای سایپا ارائه می شود.
مدیر عملیات شرکت امداد خودرو سایپا هزینه ارائه خدمات در طرح خدمات خودرو در محل را برای متقاضیان رایگان اعلام کرد و افزود: در این طرح فقط هزینه قطعات مصرفی از مشتریان دریافت می شود و هزینه ای به عنوان اجرت تعویض قطعات و ایاب و ذهاب از مالکان خودرو دریافت نخواهد شد و تمام خدمات و قطعات نصب شده مطابق با قوانین شرکت سایپا یدک تحت پوشش و تضمین شده است.
فخاریان متذکر شد: تا پیش از این فقط شماره تماس 84444-021 امکان دریافت تماس و ثبت درخواست خدمات خودرو در محل را داشت که در سال ۹۹ شماره تماس 096550 نیز افزوده شد تا با ۱۵۰ خط ورودی، زمان انتظار برای تماس گیرندگان به حداقل برسد به طوری که در حال حاضر امکان پشت خط ماندن برای متقاضیان چیزی در حد صفر است.
وی آخرین برنامه زمانی ارائه این خدمت گروه خودروسازی سایپا را از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب اعلام و خاطرنشان کرد: متقاضیان می‌توانند بصورت ۲۴ ساعته از طریق سایت شرکت و تا ساعت ۱۰ شب از طریق تماس تلفنی اقدام به ثبت درخواست خدمات خودرو در محل کنند.

آخرین خبرها

  • فرماندار تهران در حاشيه بازديد از شركت قالب‌هاي بزرگ صنعتی اعلام كرد:کاهش نارضایتی مردمی و افزایش کیفیت محصولات سایپا در شرايط تحريم و كرونا/ برنامه‌های توسعه‌ای سايپا، تعهدات معوق را به صفر می‌رساند
  • گام‌هاي بلند «سايپای نوین» در سالی که گذشت/هنر برنامه‌ریزی در خدمت تحول سایپا
  • توسعه نصب آپشن در طرح خدمات خودرو در محل گروه سایپا
  • رییس جمهور پیشرانه جدید خانواده SP100 سایپا را تحسین کرد
  • با هدف جلوگيري از ترددهاي غيرضروري در نوروز 1400 صورت گرفت:افزايش 97 درصدي خدمات تلفني مركز امور مشتريان سايپا
  • با دستور مديرعامل سايپا صورت گرفت: تمديد طرح «خدمات خودرو در محل» امدادخودروسايپا تا اطلاع ثانوی
  • معاون شبکه سایپایدک مطرح کرد: خدمات خودرو در محل سایپا افزایش بسیار چشگیری داشته است
  • مدیر عملیات امدادخودرو سایپا مطرح کرد:امداد خودروهای متفرقه تهدید بزرگ مسافران نوروزی
  • مدیر عملیات شرکت امداد خودرو سایپا خبر داد:ادامه اجرای طرح رایگان خدمات خودرو در محل گروه سایپا
  • آغاز طرح استقبال از بهار 1400 براي مشتريان گروه خودروسازي سايپا